• rasoulahadi70@yahoo.com
  • ارسال رایگان برای همه سفارشات بالای 150 هزار تومان
مجموع اقلام
0 مورد
مبلغ قابل پرداخت
0 تومان
شما هنوز وارد نشده اید!

همین که اهل آراستگی و دست به جست‌وجو در اینترنت باشید کافی است تا خرید آنلاین لوازم آرایشی به همان اندازه خرید مغازه‌ای برایتان مزه کند. البته اینکه از کجا بخرید هم مهم است. در این مطلب «درجه» نگاهی به بهترین سایت های خرید لوازم آرایشی می‌اندازیم و نقاط قوت و ضعف‌شان را نسبت به هم بررسی می‌کنیم

این روزها فروش آنلاین لوازم آرایشی با افزایش دسترسی همگانی به اینترنت بازار خوبی پیدا کرده است. البته که انتخاب لوازم آرایشی، فرض کنید رژلب، بدون امتحان‌کردن مستقیم کار راحتی نیست. ولی انگار ما هم بلد شده‌ایم چطور از روی صرفا چند عکس و یکی دو خطی توضیح به انتخاب مطلوب‌مان برسیم. خلاصه که برای فروشندگان آنلاین لوازم آرایشی مشتری پروپاقرص به‌اندازه مهیاست. برای من و شمای مشتری هم فروشگاه آنلاین کم نیست. حالا اگر دنبال بهترین سایت های خرید لوازم آرایشی می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید که جواب‌تان پیش ماست.

معیارهای انتخاب بهترین سایت‌ خرید لوازم آرایشی

در مطلب امروزمان از بهترین سایت های خرید لوازم آرایشی برایتان نوشته‌ایم و میانگین عملکرد هریک از این سایت‌های برتر را براساس معیارهای زیر ارزیابی و رتبه‌بندی می‌کنیم:

 

  • تنوع محصول: طبیعتا از یک سایت خوب لوازم آرایشی انتظار می‌رود طیف گسترده‌ای از برندها و محصولات را پوشش داده باشد. طوری که از بین گزینه‌های متنوعی، هم ازلحاظ نوع و هم قیمت، حق انتخاب داشته باشیم.
  • جست‌وجوی آسان: جست‌وجوی آسان یعنی بتوانید محصول مدنظرتان را به سرراست‌ترین شکل ممکن در سایت پیدا کنید و ببینید که اصلا موجود هست یا نه. در این مورد وجود فیلترهای مرتب‌سازی نتایج بسیار کاربردی است.
  • اطلاعات کامل و دقیق: توضیحی که پای هر محصول درج می‌شود قاعدتا باید کامل و دقیق باشد و با محصولی که به دست مشتری می‌رسد مطابقت کند.
  • تخفیف‌های ویژه: ازجمله ویژگی‌های مشتری‌پسندی که سایت‌های لوازم آرایشی را به انتخابی مقرون‌به‌صرفه‌تر تبدیل می‌کنند می‌توان به ارائه بسته‌های تخفیفی و امکان ارسال رایگان اشاره کرد.
  • بازخورد مشتریان: منظورمان دیدگاه‌های ثبت‌شده کاربران سایت است. بازخوردهای خریداران قبلی هر محصول می‌تواند به خریدار جدید برای تصمیم‌گیری بهتر کمک بعضا مفیدی باشد.