درباره ما

امروزه با افزایش روز افزون تولیدکنندگان مطرح داخلی و خارجی لوازم آرایشی و بهداشتی، قدرت انتخاب مشتری به شدت بالا رفته است. اما با توجه به اینکه هیچ فروشگاهی به طور فیزیکی، گنجایش تمامی این محصولات را نداشته و نیز هیچ فروشنده‌ای اطلاعات کاملی از تمامی محصولات موجود در فروشگاه خود ندارد و حتی در صورت داشتن تمامی اطلاعات، توضیح تک تک آنها، نیازمند صرف انرژی و زمان بسیار زیادی خواهد بود، مجموعه آراد بیوتی بر آن شد تا یک مرجع جامع و کامل تخصصی ارزیابی، مشاوره و فروش محصولات آرایش و بهداشتی تولید داخل و خارج کشور را بصورت یک فروشگاه اینترنتی در اختیار عموم مردم قرار دهد.

فروشگاه آراد بیوتی با در اختیار قراردادن اطلاعات دقیق محصول مورد نظر خریدار که توسط شرکت تولید کننده ارائه شده، همچنین اطلاعات چندین مرجع متخصص تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی و نیز با استفاده از تجربیات به اشتراک گذاشته شده کاربران در سطح دنیا، این امکان را به مشتری می‌دهد تا با فراق خاطر، محصول مورد علاقه چندین ساله خود و یا محصولات جدیدی که تا به حال تجربه استفاده از آن را نداشته را خریداری کند.

چشم انداز

سایت لوازم ارایشی آراد بیوتی با هدف ارتقای توزیع لوازم ارایش باکیفیت توسط تیم مدیریتی فروشگاه آراد راه اندازی شده است.

مدیریت فروشگاه لوازم آرایشی آراد بیوتی، با ارائه لوازم آرایشی با کیفیت و سالم به مشتریان، در گام اول توسعه خود، فروشگاه آنلاین سایت آراد بیوتی را با هدف فراگیر شدن استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت راه اندازی کرده است.

خدمات ارسال از هر کجای ایران یکی از تسهیلاتی بوده که سایت آراد بوتی برای سهولت خرید مشتریان انجام داده است.

امید آن است که با پشتیبانی و حمایت شما عزیزان عرصه لوازم آرایشی با کیفیت در سراسر کشور گسترده شود تا همه هموطنان عزیز علاوه بر دریافت کالای سلامت آرایشی بتوانند از تنوع لوازم آرایشی برخوردار شوند.

در نوشتارهای بعدی و مقالات سایت شما را در جریان سایر چشم اندازهای فعالیت سایت فروشگاه لوازم آرایشی آراد بیوتی قرار خواهیم داد.